Geoblog.pl    nobody    Podróże    ProAktyw Expedition Peru, Boliwia 2008    noi Dupa

noi Dupa

Peru
Peru, Arequipa

Wstaje grzecznie i szybko przed 7 zeby byc calkowicie gotowym i przewodnik nie musial na mnie czekac. 7.40 nikogo nie ma, ze wzgledu na to ze w hostelu jest problem z dzwonkiem wychodze na cos w rodzaju korytarza z tym ze jest on czesciowo odsloniety. Pan ktory mnie poraz pierwszy odprowadzil do hostelu , zaprasza mnie na sniadanie z czego sie ucieszylem bo nawet niewiedzialem ze jest to w cenie. Zaczynam jesc i slysze jak ktos pyta sie o Pabla. Podchodze i widze swojego przewodnika. Niestety okazuje sie ze nie ma dojazdu na szlak i wyjscie przelozone jest na drugi dzien. Przynajmniej tak zrozumialem. Powiedzial ze w biurze moga mi zwrocic pieniadze a jak sie zdecyduje na jutrzejsze wyjscie to pokryja mi nocleg w hostelu. Troche sie wkurzylem bo caly dzien mam teraz w plecy, a juz myslalem ze troche nadrobilem z czasem.

No nic mowie ze rozumiem i ze w takim razie do jutra. Pozegnalismy.

W takich okolicznosciach dokonczylem sniadanie przebralem sie, wypakowalem plecak i poszedlem ma glowny plac. Samo centrum w Arequipie jest naprawde bardzo ladne. Wstapilem sobie do cukierni i zamowilem tort czekoladowy, jak wyszedlem od razu wstapilem do sasiedniej i znowu zamowilem tort czekoladowy po dwoch porcjach czulem sie naprawde dobrze.

No coz przynajmniej z tego wszystkiego mialem czas na uzupelnienie dziennika oraz odpisanie na maile. Siedze juz 8 godz w kafejce internetowej.

Ide cos zjesc (moze tort czekoladowy).

znamir
znamir - 2008-03-12 14:41
masz racje, do dupy z taka wyprawa;)

AGA I SEV
AGA I SEV - 2008-03-13 17:52
Witaj wodzu, czytam wszystkie twoje relacje i tak myślę, że Tony Halik przy tobie to .....?!?!. Gorąco cię pozdrawiamy z Agą i trzymamy do końca za ciebie kciuki. Dopiero dzisiaj odważyłem sie coś napisać, bo cokolwiek bym nie napisał to i tak nic w porównaniu z twoimi relacjami. Ale foty są odjazdowe, pewnie masz suuuuper aparat :). A tak na marginesie to wracaj szybciutko bo ile Aga może powstrzymywać się przed rozwiązaniem.....hm. pozdrawiamy cię PABLO gorąco i czekamy na dalsze relacje.

ACID
ACID - 2008-03-13 23:09
TORTY CZEKOLADOWE RULEZZ!!!HIHI

Ala
Ala - 2008-03-14 11:03
No kuzyn, super ta Twoja wyprawa :). Kiedy dokladnie wracasz? Pewnie znow przez warszawe? daj znac moze uda sie spotkac :) pozdrawiam

ula
ula - 2008-03-14 11:48
Hej braciszku!!
twój dziennik czyta się jak powieść, co myślisz może ją wydasz??? I będę miała sławnego brata. Hmm w sumie już mam. Wracaj szybko i zdrowo bo tęsknimy. Papierków w firmie pilnuję... Pozdrowienia od całej rodziny!

Zasoby: 23 wpisy23 55 komentarzy55 26 zdjęć26 0 plików multimedialnych0